reklama
kategoria: Na Sygnale
30 czerwiec 2024

Zablokowana dk 75 w Tworkowej; ofiara śmiertelna i sześć osób rannych

zdjęcie: Zablokowana dk 75 w Tworkowej; ofiara śmiertelna i sześć osób rannych / fot. PAP
fot. PAP
Jedna osoba zginęła, a sześć, w tym dziecko, zostało rannych w czołowym zderzeniu dwóch aut osobowych na drodze krajowej nr 75 w Tworkowej między Brzeskiem a Nowym Sączem – przekazała małopolska policja. Droga jest zablokowana w obu kierunkach.
REKLAMA

Do wypadku doszło w niedzielę przed godz. 14.00 w Tworkowej między Brzeskiem a Nowym Sączem – poinformowała GDDKiA. Na drodze krajowej nr 75 czołowo zderzyły się dwie osobówki. Samochód jadący w stronę Brzeska zjechał na przeciwległy pas i uderzył w pojazd jadący w stronę Nowego Sącza.

Według najnowszych informacji policji w wypadku zginęła 72-letnia pasażerka pierwszego samochodu. Sześć innych osób zostało rannych, wśród nich 6-letnie dziecko. Zostali oni przetransportowani do pobliskich szpitali.

Na miejscu lądował helikopter LPR. Pracuje tam policja i prokurator. Droga jest zablokowana w obu kierunkach. (PAP)

juka/ joz/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Zakopane
15.4°C
wschód słońca: 04:59
zachód słońca: 20:34
reklama

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez Zakopanem

kiedy
2024-07-27 19:00
miejsce
Schronisko Głodówka, Brzegi,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-08-05 19:00
miejsce
Kino Giewont, Zakopane, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2024-08-23 19:00
miejsce
Kawiarnia Kmicic, Zakopane, Ul....
wstęp biletowany
kiedy
2024-09-11 19:00
miejsce
Le Scandale Zakopane, Zakopane,...
wstęp biletowany