6 czerwiec 2021

Weekendowi goście wracają; korki na Zakopiance

fot. PAP
Turyści, którzy w niedzielę wracają spod Tatr, utknęli w kilometrowych korkach na Zakopiance. Około południa podróż z Zakopanego do obwodnicy Krakowa zajmowała około trzech godzin.
REKLAMA

Z utrudnieniami kierowcy muszą się liczyć już na odcinku Nowy Targ Rabka i dalej przy zjeździe z dwupasmówki w Skomielnej Białej.

Można wybrać i drogę alternatywną z Zakopanego przez Czarny Dunajec, jednak tam też panuje wzmożony ruch samochodowy. (PAP)

autor: Szymon Bafia

szb/ robs/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Koronawirus
małopolskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez Zakopanem

kiedy
2021-12-07 20:00
miejsce
Le Scandale Zakopane, Zakopane,...
wstęp biletowany