Przejdź do treści
4°CPowietrze: bardzo dobre Cicha Woda: 131 cm bez zmian wtorek, 13 października 2026 · imieniny: Edwarda, Teofila wschód 06:56 · zachód 17:56
reklama
Sprawy w Sejmie

Pkt. 44 Sprawozdanie Komisji o rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz niektórych innych ustaw (druki nr 2693, 2814 i 2814-A) - trzecie czytanie

08.10.2026 20:22, 66. posiedzenie Sejmu, dzień 3, głosowanie nr 96

Wynik głosowania

Nieprzyjęte poprawka 2

Za głosowało 22 posłów. Wymagana zwykła większość głosów - więcej głosów za niż przeciw.

Za
22 5,0%
Przeciw
280 63,8%
Wstrzymało się
137 31,2%
Nie głosowało
21

Procenty liczone od 439 głosów za, przeciw i wstrzymujących się.

Jak głosowali posłowie związani z miastem Zakopane

Za 1

Przeciw 5

Wstrzymali się 4

Posłowie związani z miastem Zakopane

O czym było głosowanie

Rządowy projekt ustawy o zmianie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz niektórych innych ustaw

projekt rządowy, stan: uchwalony, druki nr 2693, 2814, 2814-A

projekt dotyczy zapewnienia skuteczniejszych narzędzi do reagowania na nielegalne treści

Sprawozdawca: Paweł Bliźniuk

Debata w tej sprawie tego dnia

  • Paweł BliźniukKODziękuję. Panie Marszałku! Panie Premierze! Wysoka Izbo! Mam zaszczyt przedstawić sprawozdanie Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii o...
  • Zbigniew BoguckiPiSPanie Marszałku! Wysoki Sejmie! Panie Premierze! Rado Ministrów! Wszyscy Szanowni Państwo! Dzisiaj, panie poseł i panowie posłowie, cała Wysoka Izbo...
  • Krzysztof GawkowskiLewicaPanie Marszałku! Wysoka Izbo! Panie ministrze Bogucki, przychodzi pan do Sejmu Rzeczypospolitej w takim dniu i w taki ordynarny sposób kłamie. W taki ordynarny...

Jak głosowały kluby i koła

Głosy według klubów i kół poselskich w chwili głosowania
Klub lub kołoRozkład głosówPosłówZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecni
KO156015402
PiS147011379
Rozwój Plus4003604
PSL-Trzecia Droga3203101
Lewica2102001
Konfederacja1614002
Centrum1501500
Polska 20501501401
niezrzeszeni71501
Demokracja Bezpośrednia44000
Razem40400
Konfederacja Korony Polskiej33000

Szczegóły głosowania

Rodzaj
głosowanie elektroniczne
Wymagana większość
zwykła większość głosów

Wyniki imienne w PDF (Sejm RP) (otwiera się w nowej karcie)

Skąd są te dane?

Źródło: System Informacyjny Sejmu, stan danych: 13.10.2026 04:05; głosowanie pobrane: 08.10.2026 20:35